Rainbow 2WL-توقف تولید

گوشی اتکام Rainbow 2WL

گوشی اتکام Rainbow 2WL

گوشی تلفن Rainbow 2WL، یک گوشی کاربردی شبکه با قابلیت WiFi است که با طراحی تحسین برانگیز برای کاربران حرفه ای و با هوش ساخته شده است. وجود ۴ اکانت SIP و LCD خاکستری رنگ ۳٫۲ اینچی ۲۲۴×۱۲۸ نشان می دهد که این گوشی به این دلیل طراحی شده است که ابزار ضروری و نهایی دفتر ارتباطات هر شرکت با هر اندازه ای باشد.

با کیفیت صدای HD و بلندگوی ارتقا یافته، قادر است تا تجربه صدایی با کیفیت بالا را ارائه دهد و تمامی تماس های تلفنی که از طریق این گوشی برقرار می شود بیشتر شبیه یک ارتباط چهره به چهره یا رو در رو به نظر می رسد.

ویژگیها:

  • ظاهر زیبا

تلفن رومیزی محصولی است که در تمام طول روز با شماست، کمپانی ATCOM تنها یک گوشی تلفن جدید طراحی نگرده است بلکه می خواهد به کاربران تلفن بهتری نسبت به قبل ارائه کرده باشد. کوچکترین جزئیات در مورد گوشی های شبکه سری Rainbow، با فکر زیاد طراحی شده است که شامل ساختار کلیدها، گوشی،پایه رومیزی و … است و تمامی مواد اولیه معتبر با دقت زیاد برای اطمینان از مناسب بودن این گوشی برای سبک دکوراسیون دفتر اداری انتخاب، طراحی و اجرا شده است.

  • کیفیت صدایی شبیه زندگی

گوشی های سری Rainbow برای بالاترین درجه عملکرد صدا ساخته شده است. کدک G.722 را که محدوده عریضی شامل باند فرکانس کوتاه و باند فرکانس بلند می شود را پشتیبانی می کند،مطابق با استاندارد TIA920 است و امکان برقراری تماس ها با کیفیت صدای HD، مانند زمانی که ارتباطات چهره به چهره با کسی دارید را فراهم می کند.علاوه بر این، سری Rainbow اولین گوشی شبکه ای است که می تواند full HD را پشتیبانی کند.مانند گوشی HD، بلندگوی HD و زنگ تلفن HD.

  • تنظیمات آسان

گوشی های سری  Rainbow به صورت اتوماتیک از TFTP / FTP / HTTP / PnP پشتیبانی می کنند که پیکربندی نصب و نگهداری گوشی های تلفن را ساده تر و راحت تر می کند.

  • سازگاری

گوشی های سری Rainbow بوسیله Elastix و Broadsoft جهت اطمینان از سازگاری فوق العاده با پلت فرم های VoIP مورد تایید قرار گرفته اند.

  • ارتباط پیشرفته و قابل توسعه

  • شما می توانید گوشی Rainbow 2WL با شبکه LAN یا تکنولوژی( WiFi ( 802.11b/g/n مرتبط کنید تا محل کار خود را از سیم های اضافی پاک کنید.

  • تا ۵x ماژول توسعه (Rainbow E) می تواند به  Rainbow 2WL اضافه و مرتبط شود.

دیدگاهتان را بنویسید